20:49 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

FC Barcelona: “Bienvenido Coutinho” [Video]

Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Philippe Coutinhos , me një shifër prej 160 milionë euro.

Nuk ka kaluar shumë kohë dhe klubi katalunas i ka uruar mirëseardhje yllit brazilian.

Barcelona ka vendosur që përmes një video në rrjetin social Twitter t’i uroj mirëseardhje Coutinhos.

Në video shihet zhveshtorja e Barcelonës, me një dollap të cilit i mbyllën dyert dhe pastaj i hapen, duke shfaqur fanellën e Coutinhos në të. /IndeksOnline/