22:39 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Felix, ky djalë është në një tjetër nivel, shënon për Atleticon


Vjen edhe goli i dytë në takimi ndërmjet Atletico Madridit dhe Leipzingut, duel ky në Ligën e Kampionëve.

Golin e parë dhe të barazimit për skuadrën e Atleticos e ka shënuar, Felix nga pika e bardhë në minutën e 71’të të takimit, shkruan IndeksOneline

Rezultati aktual i takimit është 1:1.