10:45 / E Martë, 05 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Fëmijë e Ermalit me fotosesion për fund vitit, shikoni të rritur i gjen 2018-ta (Foto)

Ermal Fejzullahu është këngëtari i njohur i cili beqarisë i dha fund në moshë të re kurse fëmijët e tij tashmë janë rritur.

Image result for ermal fejzullahu me familje

Ai së fundi ka postuar një fotografi nga fotosesioni i realizuar me fotografin Norik Uka ku shfaqën fëmijët e tij në atmosferën e festave të fundit vitit, shkruan Indeksonline.

Image result for ermal fejzullahu

Këtu shohim se sa shumë janë rritur ata dhe si duken teksa shfaqen krahë përkrahë njëri tjetrit kurse prapa tyre shohim edhe bredhin dhe një ambient të ngrohtë fund vitit.

Ndryshe, Ermali është i martuar me Arianen dhe kanë tre fëmijë./Indeksonline/

Buna , Era , Arti ❤️❤️❤️ Photo credits : Norik Uka

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on