10:53 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Femra gjuan me armë zjarri në Bardhosh

Një femër në fshatin Bardhosh ka gjuajtur me armë zjarri në ajër.

Policia raporton se nga e dyshuara është konfiskuar një revole e llojit Ekol dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Temat: