16:30 / E Premte, 26 Janar 2018 / indeksADMonline

Femrat e “kolme” nuk janë seksi! Ashley vërteton komplet të kundërtën (Foto)

Ashley Graham, modele e njohur edhe pse me forma të kolme ka arritur që të bëhet inspirim për shumë femra.

Ajo të enjten mbrëma është shfaqur në “Warnet Music”, veshur me një fustan të gjatë ngjyrë metali dhe shumë të ngushtë.

Curvy: Të enjten mbrëma, modeli Ashley Graham udhëhoqi paketën në Warner Music para-Grammy në NYC duke veshur një fustan të shtrënguar metalik me gjemba

Ajo dukej shumë provokuese dhe seksi edhe pse dukej që kishte shtuar edhe më shumë kile se më parë.

30 vjeçarja me këtë veshje kishte kombinuar si aksesor vathët kurse mbathur mbante këpucë po ashtu ngjyrë metalike.

Shiny: Ashley, 30, shtoi thembra argjendi për të përfunduar ansambël. Flokët e saj ishin të lirshme me një qendër të ndarë dhe të stilit të lëmuar poshtë shpinës së saj dhe ajo shtoi një palë vathë argjendi

Ndryshe, Ashley nuk e kishte tepruar me grimin por përsëri shkëlqente../Indeksonline/

Trupi i sigurt: Numri argjendi i hollë mbështillet rreth gjoksit, barkut dhe kthesave të modelit të madhësisë, duke lënë pak në imagjinatëTrupi i sigurt: Numri argjendi i hollë mbështillet rreth gjoksit, barkut dhe kthesave të modelit të madhësisë, duke lënë pak në imagjinatë

Temat: