15:57 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ashley Graham krenare me linjat, poza të ‘nxehta’ pranë makinës

Është një modele e cila ka thyer rregullat e bukurisë dhe linjave ‘perfekte’.

Ashley Graham konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë, ndërsa ka linja më të plota se modelet e që jemi mësuar ti shohim zakonisht, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja amerikane këtë herë ka ‘çmendur’ me format teksa u shfaq vetëm në të brendshme afër një makine.

31 vjeçarja u shfaq seksi dhe me plotë vetëbesim në pozat e reja.

Ndryshe, Ashley është inspirim për femrat në mbarë botën e cila vazhdimisht është shprehur krenare për linjat e plota që ka./Indeksonline/

Temat: