15:06 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ashley Graham tregon linjat e plota gjithë krenari në eventin e njohur

Ashley Graham nuk i kanë penguar asnjëherë disa kilogram më tepër që të jetë një nga femrat më të kërkuara dhe më të përfolura në botë.

Me shumë krenari ajo i ka treguar linjat e saj të famshme edhe në edicionin e 13-të të ‘Billboard’s Annual Woman in Music’, që u mbajt në Nju Jork, shkruan Indeksonline.

31 vjeçarja u paraqit sa elegante aq edhe provokuese në një veshje në të zeza.

Modelja e njohur kombinoj veshjen me grimin, derisa padyshim rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve./Indeksonline/

Temat: