19:56 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ua kthen vithet, Ashley Graham “trashaluqja” që ju lë pa gjumë!

Ashley Graham është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit, e cila për pamjen e saj komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë seksi dhe provokuese veshur në fustanin e kuq.

Kurse ajo që bie më së shumti në sy është fustani ngjyrë të kuqe që ajo mbante veshur./Indeksonline/

Temat: