09:52 / E Mërkurë, 24 Janar 2018 / indeksADMonline

Feniks fitues i turneut “Ulqini 2018” (Video)

Mbrëmjen e së martës në një atmosferë të jashtëzakonshme ka përfunduar turneu ndërkombëtar i futsallit ”Ulqini 2018”.

Në një numër të madh të ekipeve pjesëmarrëse, ekipi Feniks nga Kosova arriti të shpallet kampion duke mundur në finale e madhe Krajën me rezultatin 3:1.

Më poshtë mund të shikoni disa video të ndeshjes dhe atmosferës në këtë turne:

Temat: