22:32 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Festa e veçantë e Neymarit pas golit (Video)

Neymar ka shënuar golin e parë në ndeshjen e Kupës së Francës që PSG po luan kundër Amines.

Braziliani shënoi nga penalltia dhe bëri një festë interesante më pas.

Ai zbathi këpucën dhe e vendosi mbi kokë. /IndeksOnline/

Temat: