14:58 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Festë në familjen e madhe të Medës (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar, Meda ka festë në familje ditën e sotme transmeton Indekosnline.

Në imazhet e fundit të publikuara nga bashkëshortja e tij, Luljeta shohim se djali i tyre i vogël ka ditëlindjen.

“Urime ditlindjen princi i mamit ti dhasht allahu gjitha tmirat e botes , qofsh gjithmon i lumtur e me plot shendet” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Meda dhe Luljeta kanë krijuar një familje të madhe duke sjell në jetë katër fëmijë./Indeksonline/