23:27 / E Shtunë, 20 Tetor 2018 / indeksADMonline

Festë në familjen Ora, Elena kaq e mrekullueshme në ditëlindjen e saj

Sot ka festë në familjen e famshme Ora.

Elena, motra dhe krahu i djathtë i këngëtares kosovare, Rita Ora feston ditëlindjen.

Kjo ditë nuk kaloi pa një darkë familjare. Edhe pse mungon Rita, prindërit janë bashkë me Elenën, ku po shkëlqejnë nga eleganca./Indeksonline/