17:34 / E Enjte, 06 Shtator 2018 / indeksADMonline

Rita Ora me nënën dhe motrën, ‘dridhin’ rrugën me bukuri

Rita Ora shpesh ka treguar që është më se e lidhur me familjen e saj.

Ylli kosovar madje në çdo hap është e shoqëruar nga motra e saj, Elena.

Por të dy motrat vijnē së fundmi bashkë me nënën e tyre, Verën. Tē trija duken kaq atraktive e me stil duke ecur në rrugë./Indeksonline/