10:22 / E Mërkurë, 19 Shtator 2018

Motra e Ritës “përvëluese” në bikini

Motra e Rita Orës tërë kohën është në përcjellje të motrës së saj, duke mos e lënë asnjëherë pa përkrahje.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me bikinit e kuq dhe duket shumë provokuese.

Në këto imazhe, ajo shfaqet nga Dubai ku përmes fotografisë shohim pamjen përrallore./Indeksonline/

Temat: