19:37 / E Martë, 30 Tetor 2018 / indeksADMonline

Fifi vjen më elegante se kurrë më parë

Fifi vazhdon të sjell risi si në të kënduar ashtu edhe në stilin e veshjes.

Ajo këto ditë ka lansuar baladën ‘Krimineli zemrës’ e cila ështyë mirëpritur nga adhuruesit e saj, shkruan Indeksonline.

Fifi emri i vërtetë i së cilës është Filloreta Raçi, këtë herë ka postuar disa fotografi në Instagram në të cilat shfaqet tejet atraktive dhe më elegante se kurrë më parë.

Këngëtarja në këto imazhe i kishte kushtuar rëndësi të madhe veshjes dhe grimit ndërsa dukej për mrekulli./Indeksonline/

Temat: