22:55 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Fillon raundi i nëntë, ja kush po dominon

Anthony Joshua dhe Andy Ruiz po e zhvillojnë meçin e tyre në Arabinë Saudite.

Edhe tri raunde drejt fundit, ndërsa momentalisht Anthony Joshua është duke dominuar.

Ruiz ka qenë më i mirë në dy raundet e fundit, ndërsa raundet tjera i ka fituar Joshua.

Kujtojmë që Ruiz e kishte mposhtur më herët këtë vit Joshuan./Indeksonline/