13:01 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Flaka Krelani përsëri me imazhe tërheqëse (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani është shumë aktive në rrjetet sociale.

Prej aty ajo publikon shumë imazhe provokative , transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo është paraqitur me fustanin e kuq dhe të shkurtë ku i tregon format trupore./Indeksonline/