15:59 / E Enjte, 23 Gusht 2018 / indeksADMonline

Flori feston ditëlindjen, shfaqet nën përqafimin e Shkurte Gashit

Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen e tij të 36-të, ku në këto vite është konsoliduar dhe shquhet si një artist i kompletuar.

Shkurte Gashi nuk i ka kursyer urimet për kolegun e tij, Flori Mumajesi ku në fotografitë e publikuara shfaqen në përqafim të njëri tjetrit.

“Gëzuar Ditëlindjen Miku im Flori!
Uroj të kesh edhe shumë vite të lumtura me shëndet të mirë duke na dhuruar dhe shumë vite emocion me muzikën që bën!” ka shkruar Shkurtja.

Ndryshe, ata janë edhe miq shumë të mirë./Indeksonline/