13:47 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Flori, Getoar Selimi dhe Bruno bashkojnë forcat për një këngë

Ata njihen si krijues të hiteve , ndërsa pritet që shumë shpejtë të bashkojnë forcat për një duet.

Janë këta artistët shqiptarë; Flori, Getoar Selimi dhe Bruno.

Kjo është bërë e ditur nga vet ata përmes një postimi në llogarinë Instagram, ku përveç që shfaqen bashkë, kanë shkruar edhe “Mori”,fjalë që nënkupton titullin e këngës.

Ndryshe, Flori është fituesi i edicionit tëfundit të ‘Këngës Magjike’, ku solli baladën e mrekullueshme ‘Plas’, e cila arriti të triumfojë duke lënë pas artistë e këngë të mrekullueshme./Indeksonline/