19:00 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Floriani dhe Estto lansojnë projektin ‘Hajde zemër’

Të gjithë e mbajmë mend Florianin, djaloshin që u bë hit me bashkëpunimin e tij me Adrian Gaxhën me këngën ‘Ngjyra e Kuqe’.

Më pas Floriani vazhdoi edhe me tjera projekte e bashkëpunime, por që u shua shpejtë.

Tani më i rritur ai vjen me një projekt të ri muzikor, kësaj radhe me artistin po ashtu të ri por të njohur për audiencën Estto.

Të dy kanë publikuar sot duetin ‘Hajde zemër’, një këngë ritmike, që sjellë origjinalitetin e të dy artistëve./Indeksonline/