08:20 / E Premte, 09 Dhjetor 2022 / L K

Forca shtesë të policisë dhe EULEX-it të Ura e Ibrit

Këtë mëngjes ekipi i IndeksOnline po qëndron në Mitrovicën e Veriut.

Pas ngjarjeve që ndodhën mbrëmë në Veri të Mitrovicës, ku një polic mbeti i lënduar pas sulmeve nga persona te maskuar.

Situata atje raportohet e qetë, ndërsa është parë forca shtesë të policisë dhe EULEX-it të Ura e Ibrit.

Ndërkaq, lagjja e boshnjakëve gjithashtu raportohet e qetë.

IndeksOnline do të ju mbajë të informuar rreth situatës.