08:27 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Formacionet e mundshme: Lazio – Milan

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë e Kupës së Italisë, mes Lazios dhe Milanit.

Ndeshja e parë në stadiumin “San Siro” u mbyll me rezultat të barabartë 0 me 0. Ndeshja e kthimit zhvillohet në stadiumin “Olimpico” nga ora 20 e 45, shkruan IndeksOnline.

Më poshtë e keni formacionin e mundshëm për këtë duel…

Lazio: Strakosha; De Vrij, Radu, Caceres; Marusic, Parolo, Leiva, Milinkovic, Lulic; Luis Alberto, Immobile.

Milan: Donnarumma; Romagnolo, Bonucci, Calabria, Rodriguez; Bonaventura, Biglia, Kessie; Calhanoglu, Kalinic, Suso