09:18 / E Mërkurë, 31 Janar 2018 / indeksADMonline

Formacionet e mundshme: Milan – Lazio

Sonte zhvillohet gjysmëfinalja e parë mes Milanit dhe Lazios në Kupën e Ligës së Italisë.

Takimi i parë luhet në “San Siro” sonte nga ora 20 e 45, transmeton IndeksOnline.

Formacionet e mundshme për këtë duel janë këto:

Milan: Donnarumma; Abate, Bonucci, Ramagnoli, Rodrguez; Kessie, Biglia, Bonaventura, Suso; Kalinic, Calhanoglu.

Lazio: Strakosha; Cacers, Felipe, Radu; Basta, Parolo, Leiva, Savic, Lulic, Anderson, Immobile