08:10 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Formacionet e mundshme: Real Madrid – Bayern

Sot luhet ndeshja e dytë gjysmëfinale, mes Real Madridit dhe Bayern Munchen.

Kampioni aktual europian, në “Allianz Arena” doli triumfues, duke fituar me rezultat 2-1, transmeton IndeksOnline.

Ndeshja e kthimit do të jetë tejet interesante, dhe luhet sot nga ora 20 e 45 në “Santiago”.

Dy trajnerët ende nuk kanë menduar zyrtarisht për formacionet, por më poshtë i gjeni ato të mundshme për këtë duel…

Real Madrid: Navas; Nacho, Ramos, Varane, Marcelo; Modrić, Kroos, Casemiro; Asensio, Benzema, Ronaldo

Bayern: Ulrich; Kimmich, Hummels, Süle, Alaba; Martínez, Thiago, James, Müller, Ribéry; Lewandowski