23:29 / E Shtunë, 04 Gusht 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Juventus

Real Madrid dhe Juventus do të zhvillojnë një miqësore luksi nga ora 00:05.

Këto janë formacionet zyrtare të të dyja ekipeve:

Real Madrid:

Juventus: