20:16 / E Mërkurë, 01 Shkurt 2023 / Gj. Sh

Formacionet zyrtare të ndeshjes Betis – Barcelona

Skuadra e Betisit do të jetë sot nikoqire e Barcelonës.

Ndeshja është e vlefshme për javën e 17-të në La Ligas dhe zhvillohet nga ora 21:00, shkruan IndeksOnline.

Lajm i mirë për Barcelonën është se sulmuesi Robelt Lewandowski, është rikthyer në 11-shen startuese.

Formacionet zyrtare:

Betis:

Barcelona:

/IndeksOnline/