12:49 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Formacionet zyrtare të takimit: Brighton – Manchester United

Sot me fillim nga ora 13:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Brightonit dhe Manchester United, duel ky në kuadër të xhiros së 3’të në Premierligë.

Djelmoshat e Solskjaer si mysafirë, do të mundohen që sot ndaj Brightonit t’i marrin tre pikë të plota, shkruan IndeksOnline

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionin e  tyre zyrtar, ku në bankë rezervë do të jetë hoandezi, Van De Beek.