10:25 / E Enjte, 01 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Formacioni i javës në Premierligë (Foto)

Arsenali, Manchester United dhe Chelsea pësuan humbje në ndeshjet e xhiros së 25-të të Premierligës, shkruan indeksonline.

Manchester City ka vazhduar me fitore, njëjtë edhe Liverpooli dhe Tottenhami.

Futbollisti i javës në Premierligë është Theo Walcot i ndjekur nga Emre Can dhe De Bruyne. /IndeksOnline/