15:12 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Formacioni i sezonit në Serie A, mungon Icardi (Foto)

Goal.com ka zgjedhur formacionin më të mirë të sezonit vjeshtor të Serie A.

Në këtë 11-she janë nga tre futbollist të Napolit dhe Interit, nga dy të Lazios dhe Juventusit si dhe një i Romës.

Në qendër të sulmit mungon Mauro Icardi, vendi i të cilit është zënë nga sulmuesi në formë, Ciro Immobile. /IndeksOnline/

Temat: