20:20 / E Diele, 18 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit e Armend Rexhepagiqit nga Ulqini

Pavarësisht se ai nuk jeton më, janë kujtimet e fotografitë ato që do të mbesin përherë pjesë e miqve dhe e atyre që e deshën aktrimin e tij.

Ibrahim Krajkova- Leci ende vazhdon të jetë prezent në mendjene secilit prej nesh, por sigurisht mungesën më të madhe e ndjen një nga miqtë më të mirë të tij, Rasim Thaqi i njohur si Cima, shkruan Indeksonline.

Cima ka postuar së fundmi në llogarinë e tij Instagram një fotografi të shumë viteve më parë, ku shihet bashkë me Lecin e Armend Rexhepagiqin. Fotografi kjo e realizuar gjatë inçizimeve në qytetin e Ulqinit./Indeksonline/