23:30 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Fotografia zbuloi se si u mirëprit dhëndëri i ri nga babai i vajzës (Foto)

ish-ylli i NFL Jay Feely i cili është baba i kësaj bukuroshe e ka përjetuar pak si rëndë shkuarjen e saj në mbrëmjen e maturës ku po të njëjtën ditë ajo i prezantoi edhe të dashurin.

‘Mikpritja’ e dhëndrit dukej se ishte e përzemërt, pasi babi i vajzës kishte postuar në Twitter fotografinë e qeshur po në dorën e djathtë kishte një revole në dorë, ku dukej sikur po i jepte porosi djaloshit që ta ruante dhe ta kthente në kohë në shtëpinë e saj.

Pas një reagimi të konsiderueshëm, përmes komenteve në Twitter ai kërkoi falje për fotografinë dhe tha se arma ishte vetëm për shaka.

Ai shtoi se ai merr seriozisht sigurinë e armëve. /Indeksonline/