21:51 / E Enjte, 29 Mars 2018 / indeksADMonline

Babai i verbër në lot pasi udhëtarët refuzojnë të lëvizin për të dhe të drejtojnë qenin [Video]

Një njeri i verbër që ishte i ulur në  vendet e aftësisë së kufizuar ishte ndjerë i poshtëruar pasi që disa prej njerëzve në një sallë  nuk kishin ndihmuar qenin e tij ta drejtojnë.

Sipas mediave britanike, nga një video që është xhiruar shihet se si të gjithë udhëtarët refuzojnë ta ndalin atë dhe po ashtu edhe qenin, transmeton Indeksonline.

Kafsha në fjalë injorohet me të mëdha nga disa persona të paduruar në këtë vend.

Më poshtë shikoni pamjet:

/Indeksonline/