23:57 / E Diele, 18 Nëntor 2018

Fotografitë e saj gjithandej botës, modelja kosovare: Jam krenare që jam shqiptare!

Ajo po vazhdon të ngjesë shkallët e suksesit në botën e modelimit.

Bëhet fjalë për bukuroshen shtatlartë, Lorena Haliti, e cila falë linjave dhe bukurisë së saj natyrale po arrin të bëhet një nga fytyrat më të kërkuara në Amerikë, shkruan Indeksonline.


Brunja që u bë e para shqiptare duke pozuar për Victoria’s Secret, përmes një statusi në llogarinë Instagram ka falënderuar të gjithë shqiptarët për përkrahjen. Madje ajo veshur një nga bluzë me shqiponjën dy krenare.


“Faleminderit shumë gjithë shqiptarve për mbështjetjen tuaj.
Jam shumë krenare që jam shqiptare!

Panvarësisht qe nuk mund të jem shpesh ne vendin tim, por gjithmonë do ti përfaqësoj shqiptarët kudo që shkoj”, ka shkruar ajo./Indeksonline/