22:06 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Franceska Jace jo çdo herë provokon, këtë herë elegancë tregon

Franceska Jace njihet si një nga femrat më seksi shqiptare.

Ajo nuk heziton që herë pas here edhe të provokoj me imazhet e ndryshme të publikuara në ‘Instagram’,shkruan Indeksonline.

Por, bukuroshja shqiptare dinë edhe të befasoj, ajo në një imazh që ka hedhur së fundi ka lënë anash provokimet.

Franceksa këtë herë erdhi elegante dhe me shumë stil./Indeksonline/