23:23 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Franceksa Jace nuk ndalet, ekspozon gjoksin dhe belin e hollë

FranceskaJace nuk është një emër i panjohur kur bëhet fjalë për linja seksi dhe ekspozimin e tyre.

Ajo është vazhdimisht në qendër të vëmendjes të mediave rozë dhe komentohet për linjat e saj impresive, shkruan Indeksonline.

Modelja shqiptare, edhe në një fotografi që publikoj së fundi ka treguar format për të cilat ajo kujdeset maksimalisht.

Franceska dukej në super  formë ndërsa në sy binte belii saj i hollë e që bukuroshja shqiptare u kujdes ta theksonte në një veshje të ngushtë, derisa dukej tejet seksi./Indeksonline/