21:33 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Franceska Jace shfaqet tmerrësisht seksi! Shikoni këto poza të saj (Foto)

Franceska Jace përveç si modele njihet në publik edhe si ish banorja bukuroshe e shout “Big Brother”.

Image result for franceska jace

Franceska në fotografinë e fundit u shfaqë veshur në të zeza dhe shumë në formë teksa pozon para aparatit fotografik.

Image result for franceska jace

“Ouch” kishte shkruar Frenceska bashkangjitur me fotografinë kurse në çfarë kontesti është përdorur nuk dihet.

Ndryshe, Franceska është njëra nga femrat më të bukura shqiptare./Indeksonline/

ouchh!

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on