08:40 / E Diele, 14 Tetor 2018 / indeksADMonline

French Montana dhe kuzhinieri i famshëm ja “krisin” valles midis New Yorkit

Reperi i famshëm, French Montana mbrëmë darkoi në New York, në restorantin e mikut të tij, kuzhinierit të famshëm, Nusret.

 

View this post on Instagram

 

GUESS WHO MADE A SURPRISE TONIGHT? My Brother @frenchmontana #saltbae #saltlife #salt #nostylist

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

Përveç që darkoi reperi gjeti kohë ta argëtoj veten në restorant, transmeton Indeksonline.

 

View this post on Instagram

 

BEN DAHA BEYAPAYIM @frenchmontana #saltbae #saltlife #salt

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

Ai bashkë me Nusret nën tingujt e muzikës turke kapën vallen. Deri sa ata vallëzonin njerëzit përreth i incizonin./Indeksonline/