19:31 / E Enjte, 01 Korrik 2021 / B O

“Fuck Covid”/ “Digjet” sheshi Nënë Tereza, shqiptarët bëjnë drift me mjetet luksoze

Pasditen e sotme i është ‘vënë flaka’ sheshit Nënë Tereza, pasi disa automjete luksoze ndezën asfaltin me driftin e tyre dhe mblodhën shumë persona të mahnitur.

Makinat me mbishkrimin “HASI” apo me targa FUCK COVID, kanë dhuruar spektakël për shikuesit e pranishëm.

Adrenalina që ka përshkruar drejtuesit është pasqyruar edhe tek ndjekësit të cilët me telefona kanë filmuar çdo lëvizje.