17:49 / E Premte, 23 Gusht 2019

Fundjavë me IPKO Super Ligën e Kosovës për të gjitha pakot familjare të IPKO-së

IPKO Telecommunications L.L.C është besnike ndaj të gjithë klientëve të saj, prandaj vazhdon t’i befasojë ata me shumë shpërblime. Në vikend, IPKO hapë ndeshjet sportive në të gjitha familjare të IPKO Super Ligës së Kosovës në futboll. 

Përveç klientëve të pakove Premium, edhe ata të pakove familjare tashmë mund të shijojnë disa prej ndeshjeve më të mira të futbollit kombëtar:

Të premten: Drenica – Llapi, ora 17:00

Të shtunën: Ferizaji – Gjilani, ora 17:00

                     Ballkani 0 Feronikeli, ora 17:00

Të dielën:    Drita – Flamurtari, ora 17:00

                     Vushtrria – Trepca’89, ora 17:00

IPKO Telecommunications L.L.C është operatori më i qëndrueshëm në Kosovë dhe është e njohur për ofrimin e përmbajtjes më të pasur televizive, kualitetin më të mirë të shërbimeve dhe kujdesin ndaj konsumatorëve.

Mos i humb