16:42 / E Diele, 31 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Fundviti, e pamja fantastike në Podujevë ngjason në stinën e pranverës (Foto/Video)

Moti për këtë fundvit padyshim se është krejt ndryshe se si e pritën qytetarët e Kosovës.

Dimri i këtij viti ka nisur dhe po  mban më i freskët përderisa pamja e sotme të ngjason me stinën e pranverës, transmeton Indeksonline.

Përderisa kanë mbetur edhe pak orë deri në përfundim të këtij viti, komuna e Podujevës sot mori një pamje fantastike nga perëndimi i diellit.

Pamja e sotme është për t’u lakmuar e gjithë këtë ka arritur të kapë në fotografi dhe video, fotografi i Indeksonline.

Duhet shtuar se gjithë këtë muaj moti më shumë ka ngjasuar në një mot pranverorë./Indeksonline/