09:45 / E Hënë, 22 Tetor 2018 / indeksADMonline

Futbollisti më i mirë në botë i bënë dhuratë të jashtëzakonshme Kadri Veselit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka marrë një dhuratë të jashtëzakonshme gjatë ditës së sotme.

Ai ka pranuar fanellën e nënshkruar nga futbollisti më i mirë në botë, Luka Modric.

Kroati i ka dërguar Veselit fanellën të nënshkruar bashkë me emrin e tij.

Kujtojmë se Modric udhëhoqi Kroacinë deri në finale të Kupës së Botës dhe u shpall futbollisti më i mirë ng FIFA. /IndeksOnline/

Temat: