09:58 / E Mërkurë, 15 Gusht 2018 / indeksADMonline

Gati prishën dasmën, çifti konfrontohen për ish të dashurën

Çiftet në prag të martesës duket se nuk janë edhe aq të dashuruar edhe të qetë, të paktën kështu kanë bërë të ditur disa çifte që kanë treguar problemet para martesës.

Më i çuditshëm është rasti kur një çiftë kanë pasur mosmarrëveshje, pasi që bashkëshorti dëshironte që si përcjellëse të dhëndrit të kishte ish të dashurën.

Sipas tyre gjithçka erdhi në pikën e ndarjes, por më pas dhëndëri hoqi dorë nga kërkesa e tij dhe marrëdhëniet u rregulluan./Indeksonline/

 

Temat: