11:37 / E Diele, 20 Shtator 2020

Gattuso e lë në bankë rezervë Rrahmanin, ky është formacioni i Napolit për sot

Skuadra e Napolit sot do të luaj ndeshjen e parë në këtë sezon të Series A kundër Parmës.

Trajneri i Napolit, Gattuso nuk i ka inkuadruar nga fillimi dy transferimet e reja, transmeton Indeksonline.

Amir Rrahmani dhe Osimhen do ta nisin ndeshjen nga banka rezerëve.

Në formacionin startues janë të gjithë futbollistët që ishin edhe në sezonin e kaluar./Indeksonline/

Image