19:57 / E Premte, 09 Mars 2018 / indeksADMonline

Genta Ismajli tregon gjithçka në mbrëmjen vetëm me gra (Foto)

Genta Ismajli është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë adhuruesen në të gjitha trojet shqiptare.

Si shumë këngëtarë që mbrëmjen e djeshme e patën shumë të ngarkuar duke argëntuar gratë për festën e 8 marsit, të njëjtin fat pati edhe Genta.


Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe nga mbrëmja e saj me gratë. Aty e shohim veshur me një fustan shumë të shkurtë dhe dekolte shumë të hapur e cila ia tregonte gjoksin bombastik.

Genta dukej shumë provokuese kurse në një video shohim se edhe të ftuarat e kishin shijuar performancën e saj./Indeksonline/