15:59 / E Enjte, 13 Shtator 2018

Gigi dhe Bella “përvëluese” në bikini

Me shumë të drejt mund të themi që në javën e modës në New York, Bella dhe Gigi ishin shumë shpesh kryefjala e mediave.

Të bukura, seksi dhe me veshje interesante të dyja motrat bënë shumë përshtypje me pamjen e jashme.

Në sfilatën e fundit ato ishin përzgjedhur nga Rihanna për ekspozimin e linjës së të brendshme “Savage x Fenty”, shfaqje me të cilën edhe u përmbyll java e modës në New York./Indeksonline/