19:54 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Gigi Hadid duket e mahnitshme në “W Magazine”

Gigi Hadid ka realizuar një fotosesion për “W Magazine”.

Supermodelja në fjalë, kësaj radhe duket krejtësisht më ndryshe, shkruan Indeksonline.

Hadid duket një bjonde tërheqëse dhe e bukur, madje për këtë pamje ka marrë komente të shumta pozitive.

Kujtojmë faktin se Hadid është njëra ndër modelet më të pëlqyera gjithandej! /Indeksonline/