09:35 / E Martë, 09 Janar 2018 / indeksADMonline

Gigi Hadid si e veshur si e zhveshur ju “çmend” (Foto)

Gigi Hadid është modelja e njohur e familjes Hadid e cila shquhet për pamjen e saj shumë të bukur dhe shumë “in”.

Spreading the message: Though Gigi is currently in New York, she still showed her solidarity with the Time's Up initiative as it took place during the Golden Globes in Los Angeles

Ajo së fundi është fotografuar nga paparacit dhe dukej e mrekullueshme taksa e shohim të veshur thjeshtë por me shumë stil.

Pink lady! The 22-year-old had heads turning with her tiny, boxy neon pink purse that stood out from her all-blue look

Gigi edhe këtë herë ka treguar pamjen e saj natyrale pa shumë ngarkesa dhe grim të tepruar./Indeksonline/

Bundled up! The ice cold weather wasn't stopping Gigi Hadid from hitting another fashion high note, as she stepped out in a plush midnight blue coat, matching trousers, and chunky boots in New York City on MondayNew pet? Gigi was later spotted leading a unicorn ballon on a leashSolo: Her beau Zayn Malik was spotted leaving his apartment in NYC