08:28 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Gjarpri tenton “të vjedh” vezët e pulës, por gjithçka dështon kur… (Video)

Një gjarpër është munduar të vjedh vezët e pulës në kafaz duke i gëlltitur.

Por, plani i tij dështoi kur veza në gojën e tij nuk mundi të kalonte përmes kafazit që ishte i ngushtë, transmeton Indeksonline.

Pronari që vetëm e shikonte gjarprin se çka po bënte duke e ditur rezultatin, e priste gjarprin që të lëshonte vezën nga goja.

Kështu kokëulur ai detyrohet të largoj ushqimin nga goja dhe të kthehet nga erdhi. /Indeksonline/

Temat: