19:15 / E Diele, 14 Janar 2018 / indeksADMonline

Tragjedi në Tiranë, gjendet një i vdekur dhe një i plagosur në një makinë

Dy persona janë gjetur të plagosur në një makinë në Tiranë, ndërkohë që mësohet se njëri prej tyre ka humbur jetën në spital, ndërsa tjetri ndodhet aktualisht jashtë rrezikut për jetën.

Informacion paraprak

Më datë 14.01.2018, rreth orës 17.50, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në rrugën ” Shefqet Musaraj”, një shtetas ndodhet i demtuar në një automjet.

Menjeherë në vendgjarje kanë mbërritur shërbimet e Policisë dhe Ambulanca ku nga veprimet paraprake ka rezultuar se:

Në rrugën “Shefqet Musaraj”, në një mjet është gjetur i plagosur me armë zjarri shtetasi E.B., 32 vjeç, i cili u dërguar menjëher në spital, ku ka ndërruar jetë.

Ndërkohë në spital ka shkuar i dëmtuar me armë zjarri në shpatull edhe shtetasi M.D., 27 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë ku po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Temat: