11:49 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Gjendet një i vdekur në Deçan, ky është personi që ndërroi jetë (Foto)

Në bjeshkën e Shtupeqit të Vogël, afer Majes së Zezë është gjetur pa shenja jete veprimtari i çështjes kombëtare, Dinë Xhemajl Ahmetaj.

Viktima ishte raportuar si i zhdukur një ditë më parë. Jozyrtarisht mësohet se i ndjeri ka humbur jetën tragjikisht në bjeshkë.

Njësitet janë duke u marrë me rastin dhe po hetojnë të gjitha pistat./Indeksonline/

Temat: